ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami

autor: ffly    id motywu: 2991
Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami
Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami
Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami to doskonałe rozwiązanie dla osób często latających, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasach startowych to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Moment startu i lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami, dekorującą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe emocje. Czas lotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot podczas lotu nad chmurami, te pozytywne emocje są z nami non stop, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zagłębić się w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby myśli wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet z samolotami jest naprawdę obszerny. Można dobrać sobie obraz samolotów odpowiadający naszym zamiłowaniom.