ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot pasażerski retro

autor: serjiob74    id motywu: 2959
Fototapeta samolot pasażerski retro
Fototapeta samolot pasażerski retro
Fototapeta samolot pasażerski retro
Fototapeta samolot pasażerski retro Fototapeta samolot pasażerski retro Fototapeta samolot pasażerski retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolot pasażerski retro to pomysłowe rozwiązanie dla osób często latających, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w chmurach oraz na pasach startowych to widok, który spodoba się każdemu, kto nie boi się latać. Chwila startu i schodzenia do lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot pasażerski retro, ozdabiającą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe emocje. Czas przelotu to duże napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samolot pasażerski retro, te pozytywne emocje towarzyszą nam cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten monumentalny motyw na fototapecie, aby refleksje wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę obszerny. Można wybrać sobie wizerunek samolotu odpowiadający naszym zamiłowaniom.