ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot odlatujący z lotniska

autor: frank peters
Fototapeta samolot odlatujący z lotniska
Fototapeta samolot odlatujący z lotniska
Fototapeta samolot odlatujący z lotniska Fototapeta samolot odlatujący z lotniska
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot odlatujący z lotniska to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla miłośników lotnictwa. Samoloty w chmurach oraz na pasie startowym to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Chwila startu i lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samolot odlatujący z lotniska, dekorującą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe przeżycie. Czas lotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot odlatujący z lotniska, te pozytywne emocje towarzyszą nam non stop, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten piękny motyw na fototapecie, aby refleksje wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę duży. Można dobrać sobie wizerunek samolotu odpowiadający naszym zamiłowaniom.