ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot nad wieżowcami

autor: Jag_cz
Fototapeta samolot nad wieżowcami
Fototapeta samolot nad wieżowcami
Fototapeta samolot nad wieżowcami
Fototapeta samolot nad wieżowcami Fototapeta samolot nad wieżowcami Fototapeta samolot nad wieżowcami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot nad wieżowcami to pomysłowe rozwiązanie dla osób często latających, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasie startowym to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Moment startu i lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samolot nad wieżowcami, dekorującą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe emocje. Czas lotu to duże napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot nad wieżowcami, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby myśli wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet z samolotami jest naprawdę duży. Można wybrać sobie wizerunek samolotów odpowiadający naszym zamiłowaniom.