ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot nad palmami

autor: Mateusz
Fototapeta samolot nad palmami
Fototapeta samolot nad palmami
Fototapeta samolot nad palmami
Fototapeta samolot nad palmami Fototapeta samolot nad palmami Fototapeta samolot nad palmami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot nad palmami to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasach startowych to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Moment startu i lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot nad palmami, ozdabiającą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe emocje. Czas lotu to duże napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samolot nad palmami, te pozytywne emocje towarzyszą nam cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zagłębić się w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby refleksje poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet z samolotami jest naprawdę duży. Można dobrać sobie wizerunek samolotów odpowiadający naszym zamiłowaniom.