ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot na zielonej trawie

autor: Valerie Potapova    id motywu: 2983
Fototapeta samolot na zielonej trawie
Fototapeta samolot na zielonej trawie
Fototapeta samolot na zielonej trawie
Fototapeta samolot na zielonej trawie Fototapeta samolot na zielonej trawie Fototapeta samolot na zielonej trawie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolot na zielonej trawie to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla miłośników lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasach startowych to widok, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Chwila startu i schodzenia do lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot na zielonej trawie, dekorującą ścianę.
Podróż samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe emocje. Czas lotu to silne napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samolot na zielonej trawie, te pozytywne emocje towarzyszą nam non stop, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby refleksje poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę duży. Można wybrać sobie obraz samolotu odpowiadający naszym zamiłowaniom.