ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód zabawkowy na plaży

autor: cacaroot    id motywu: 2869
Fototapeta samochód zabawkowy na plaży
Fototapeta samochód zabawkowy na plaży
Fototapeta samochód zabawkowy na plaży
Fototapeta samochód zabawkowy na plaży Fototapeta samochód zabawkowy na plaży Fototapeta samochód zabawkowy na plaży
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy oglądać samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód zabawkowy na plaży.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta samochód zabawkowy na plaży ucieszy nie tylko fana motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Wokół nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kołach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co pewien chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód zabawkowy na plaży można cały czas podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód zabawkowy na plaży i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta samochód zabawkowy na plaży nadaje się do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być też gustownym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód zabawkowy na plaży to wyjątkowy wzór z obszaru motoryzacji.