ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba

autor: Eduard Stelmakh    id motywu: 2895
Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba
Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba
Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to współcześnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy oglądać samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba ucieszy nie tylko fana motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na wystrój wnętrza. Wokół nas znajdują się coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kółkach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co pewien pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba i cieszyć się nim na ścianie domu.
Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba pasuje do pokoju nastolatka, który pasjonuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta samochód sportowy na tle pochmurnego nieba to wyjątkowy motyw z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem