ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód retro na łące

autor: Yuri Bizgaimer    id motywu: 2877
Fototapeta samochód retro na łące
Fototapeta samochód retro na łące
Fototapeta samochód retro na łące
Fototapeta samochód retro na łące Fototapeta samochód retro na łące Fototapeta samochód retro na łące
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to współcześnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód retro na łące.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta samochód retro na łące ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód retro na łące można cały czas podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód retro na łące i cieszyć się nim na ścianie domu.
Fototapeta samochód retro na łące nadaje się do pokoju młodzieżowego, który pasjonuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju salonie, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta samochód retro na łące to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem