ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód retro na Kubie

autor: javier
Fototapeta samochód retro na Kubie
Fototapeta samochód retro na Kubie
Fototapeta samochód retro na Kubie
Fototapeta samochód retro na Kubie Fototapeta samochód retro na Kubie Fototapeta samochód retro na Kubie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to współcześnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy oglądać samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód retro na Kubie.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta samochód retro na Kubie ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Wokół nas jeżdżą po drogach coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co pewien chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód retro na Kubie można non stop podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód retro na Kubie i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta samochód retro na Kubie pasuje do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym pokoiku. Fototapeta samochód retro na Kubie to wyjątkowy motyw z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem