ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód nowoczesny sportowy

autor: Photocreo Bednarek    id motywu: 2836
Fototapeta samochód nowoczesny sportowy
Fototapeta samochód nowoczesny sportowy
Fototapeta samochód nowoczesny sportowy
Fototapeta samochód nowoczesny sportowy Fototapeta samochód nowoczesny sportowy Fototapeta samochód nowoczesny sportowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy oglądać samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód nowoczesny sportowy.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta samochód nowoczesny sportowy ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Wokół nas znajdują się coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kołach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód nowoczesny sportowy można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód nowoczesny sportowy i cieszyć się nim na ścianach mieszkania.
Fototapeta samochód nowoczesny sportowy nadaje się do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta samochód nowoczesny sportowy to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem