ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód na łące w wersji retro

autor: Kurhan    id motywu: 2852
Fototapeta samochód na łące w wersji retro
Fototapeta samochód na łące w wersji retro
Fototapeta samochód na łące w wersji retro
Fototapeta samochód na łące w wersji retro Fototapeta samochód na łące w wersji retro Fototapeta samochód na łące w wersji retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód na łące w wersji retro.
Urządzenie domu z Fototapeta samochód na łące w wersji retro ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas znajdują się coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kołach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód na łące w wersji retro można non stop oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód na łące w wersji retro i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta samochód na łące w wersji retro pasuje do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być także świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód na łące w wersji retro to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem