ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód luksusowy na pokazie

autor: Gary    id motywu: 2918
Fototapeta samochód luksusowy na pokazie
Fototapeta samochód luksusowy na pokazie
Fototapeta samochód luksusowy na pokazie
Fototapeta samochód luksusowy na pokazie Fototapeta samochód luksusowy na pokazie Fototapeta samochód luksusowy na pokazie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytkowe. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód luksusowy na pokazie.
Urządzenie domu z Fototapeta samochód luksusowy na pokazie ucieszy nie tylko pasjonata motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Wokół nas znajdują się coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kołach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód luksusowy na pokazie można non stop podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód luksusowy na pokazie i cieszyć się nim na ścianach mieszkania.
Fototapeta samochód luksusowy na pokazie pasuje do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód luksusowy na pokazie to wyjątkowy wzór z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem