ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód jadący po drodze zimą

autor: Serhii
Fototapeta samochód jadący po drodze zimą
Fototapeta samochód jadący po drodze zimą
Fototapeta samochód jadący po drodze zimą
Fototapeta samochód jadący po drodze zimą Fototapeta samochód jadący po drodze zimą Fototapeta samochód jadący po drodze zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to współcześnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód jadący po drodze zimą.
Urządzenie domu z Fototapeta samochód jadący po drodze zimą ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Wokół nas znajdują się coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kółkach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co pewien pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód jadący po drodze zimą można non stop podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód jadący po drodze zimą i cieszyć się nim na ścianach mieszkania.
Fototapeta samochód jadący po drodze zimą nadaje się do pokoju młodzieżowego, który pasjonuje się motoryzacją. Może być też gustownym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta samochód jadący po drodze zimą to wyjątkowy motyw z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem