ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód i uliczka retro

autor: Les
Fototapeta samochód i uliczka retro
Fototapeta samochód i uliczka retro
Fototapeta samochód i uliczka retro
Fototapeta samochód i uliczka retro Fototapeta samochód i uliczka retro Fototapeta samochód i uliczka retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytkowe. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód i uliczka retro.
Urządzenie domu z Fototapeta samochód i uliczka retro ucieszy nie tylko fana motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas jeżdżą po drogach coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kołach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód i uliczka retro można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód i uliczka retro i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta samochód i uliczka retro pasuje do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód i uliczka retro to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem