ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu

autor: peanut7300
Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu
Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu
Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu ucieszy nie tylko fana motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na wystrój wnętrza. Wokół nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co pewien pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu można non stop podziwiać auto widoczne na Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu i cieszyć się nim na ścianach domu.
Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu pasuje do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być także świetnym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta samochód czerwony w szarym pomieszczeniu to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem