ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód biały na pustej drodze

autor: Ivan Kurmyshov    id motywu: 2894
Fototapeta samochód biały na pustej drodze
Fototapeta samochód biały na pustej drodze
Fototapeta samochód biały na pustej drodze
Fototapeta samochód biały na pustej drodze Fototapeta samochód biały na pustej drodze Fototapeta samochód biały na pustej drodze
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to współcześnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód biały na pustej drodze.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta samochód biały na pustej drodze ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Otaczają nas znajdują się coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kołach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co pewien chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód biały na pustej drodze można non stop oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód biały na pustej drodze i cieszyć się nim na ścianach domu.
Fototapeta samochód biały na pustej drodze pasuje do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być też gustownym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód biały na pustej drodze to wyjątkowy motyw z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem