ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód amerykański w stylu retro

autor: lukaszimilena    id motywu: 2876
Fototapeta samochód amerykański w stylu retro
Fototapeta samochód amerykański w stylu retro
Fototapeta samochód amerykański w stylu retro
Fototapeta samochód amerykański w stylu retro Fototapeta samochód amerykański w stylu retro Fototapeta samochód amerykański w stylu retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to współcześnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód amerykański w stylu retro.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta samochód amerykański w stylu retro ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Otaczają nas jeżdżą po drogach coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód amerykański w stylu retro można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód amerykański w stylu retro i cieszyć się nim na ścianach pokoju.
Fototapeta samochód amerykański w stylu retro nadaje się do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym biurze. Fototapeta samochód amerykański w stylu retro to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem