ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód amerykański retro

autor: lukaszimilena
Fototapeta samochód amerykański retro
Fototapeta samochód amerykański retro
Fototapeta samochód amerykański retro
Fototapeta samochód amerykański retro Fototapeta samochód amerykański retro Fototapeta samochód amerykański retro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to współcześnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy oglądać samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytkowe. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód amerykański retro.
Zaprojektowanie domu z Fototapeta samochód amerykański retro ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na wystrój wnętrza. Wokół nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co pewien chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód amerykański retro można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód amerykański retro i cieszyć się nim na ścianie mieszkania.
Fototapeta samochód amerykański retro nadaje się do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być także świetnym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód amerykański retro to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem