ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Rzym o zachodzie słońca

autor: Stockbym    id motywu: 7263
Fototapeta Rzym o zachodzie słońca
Fototapeta Rzym o zachodzie słońca
Fototapeta Rzym o zachodzie słońca
Fototapeta Rzym o zachodzie słońca Fototapeta Rzym o zachodzie słońca Fototapeta Rzym o zachodzie słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na takich, którzy preferują wystrój wnętrz z naturą i tych, którzy preferują miejski styl. Z tego powou zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego często wybieranego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta Rzym o zachodzie słońca. Miejskie budynki i sposób ich prezentacji sprawiają, że nawet ci, którzy wolą aranżacje z naturą zwrócą uwagę na tę miejską dekorację.
Widok na Fototapeta Rzym o zachodzie słońca jest dość uniwersalny, że w zasadzie możemy nakleić go na ściany w wybranym pokoju. Z łatwością można wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Warto pamiętać, że architektura miejska na fototapetach pasuje doskonale do powierzchni biurowych. Fototapeta Rzym o zachodzie słońca można więc nakleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach czy salach konferencyjnych.