ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta różowe tulipany z białym tłem

autor: Joss    id motywu: 6264
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem Fototapeta różowe tulipany z białym tłem Fototapeta różowe tulipany z białym tłem
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem zmieni każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twój dom. To przykład jednej z tych uniwersalnych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie się sprawdza, ale również wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie taki gatunek kwiatów, które znają i lubią wszyscy. Ponieważ, że kojarzymy je z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są takim symbolem nadchodzącej wiosny. Chyba właśnie dlatego darzymy je dużą sympatią.
Fototapeta różowe tulipany z białym tłem przedstawia klasyczny widok tulipanów, które bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu. Poza tym tak wyjątkowa dekoracja wnosi do domu element natury, który powinien się znaleźć w każdym pokoju. Tulipany zatrzymane w kadrze na Fototapeta różowe tulipany z białym tłem wyglądają tak, jakby tuż za oknem znajdowała się wiosenna łąka, na której rosną bukiety tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta kolorowa ozdoba ściany z pewnością Cię zachwyci.