ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta rower przy moście nad kanałem

autor: huci    id motywu: 1547
Fototapeta rower przy moście nad kanałem
Fototapeta rower przy moście nad kanałem
Fototapeta rower przy moście nad kanałem
Fototapeta rower przy moście nad kanałem Fototapeta rower przy moście nad kanałem Fototapeta rower przy moście nad kanałem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Ludzi można chyba podzielić na tych, którzy wolą wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy wolą miejski styl dekoracji. Właśnie dlatego zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Jednym z przykładów takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta rower przy moście nad kanałem. Miejskie zakątki i to jak je zaprezentowano sprawia, że nawet ci, którzy wybierają aranżacje z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę ciekawą dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta rower przy moście nad kanałem jest dość uniwersalny, z tego powodu możemy nakleić go na ściany w dowolnym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę wyjątkową tapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w kuchni. Warto pamiętać, że fototapeta z architekturą miejską pasuje również do pomieszczeń biurowych. Fototapeta rower przy moście nad kanałem można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pokojach oraz salach konferencyjnych.
Inne produkty z motywem