ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum

autor: Zarya Maxim    id motywu: 2868
Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum
Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum
Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum
Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kołach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co pewien pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum można non stop podziwiać auto widoczne na Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum i cieszyć się nim na ścianach mieszkania.
Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum pasuje do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być także świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym biurze. Fototapeta Retro samochód na tle Koloseum to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem