ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pusta ulica

autor: Kevin Drew Davis
Fototapeta pusta ulica
Fototapeta pusta ulica
Fototapeta pusta ulica
Fototapeta pusta ulica Fototapeta pusta ulica Fototapeta pusta ulica
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Ludzi można chyba podzielić na takich, którzy lubią aranżacje z przyrodą i tych, którzy lubią miejski sposób aranżacji wnętrz. Właśnie dlatego architektura miejska jest jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Propozycją takiego klasycznego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta pusta ulica. Budowle i sposób ich prezentacji sprawiają, że nawet ci, którzy wybierają dekoracje z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę ciekawą dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta pusta ulica jest bardzo uniwersalny, że w zasadzie możemy okleić nim ściany w każdym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę ciekawą tapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że architektura miejska na fototapetach pasuje idealnie do powierzchni biurowych. Fototapeta pusta ulica można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach czy salach konferencyjnych.