ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi

autor: kichigin19    id motywu: 2699
Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi
Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi
Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi
Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi – czy wyobrażacie sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu tapeta idealnie wkomponuje się w wystrój Waszego pokoju. Zarówno widoczne barwy, jak też dzikie ptaki tworzą wspólnie przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto wybrać Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi.
Tak piękna tapeta z ptakami będzie z pewnością najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta ptak zimą siedzący na gałęzi, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.