ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak wśród bambusów

autor: Marina    id motywu: 13132
Fototapeta ptak wśród bambusów
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak wśród bambusów prezentuje piękny bambusowy motyw, który będzie pasował na każdą ścianę. Ta wyjątkowa fototapeta wniesie do Waszego pokoju wspaniałą zieloną kolorystykę oraz element tropikalnej przyrody. Fototapeta ptak wśród bambusów pasuje do każdego pomieszczenia. Możecie nią ozdobić ścianę w pokoju gościnnym. Będzie również tworzyć egzotyczną dekorację w sypialni lub korytarzu. Motyw bambusa to także ciekawy pomysł na ozdobienie ścian w łazience. Niezależnie od wybranego pomieszczenia, możecie być pewni, że Fototapeta ptak wśród bambusów stworzy w Waszym domu wyjątkowy, egzotyczny klimat. Fototapeta ptak wśród bambusów pomoże również stworzyć odpowiednią aranżację w salonach masażu czy SPA. Motywy bambusa doskonale pasują do takich punktów usługowych. Prezentują się bardzo efektownie, a w takim otoczeniu goście poczują się naprawdę zrelaksowani. Bambusowe tapety – jak Fototapeta ptak wśród bambusów - to również ciekawy pomysł na dekorację ścian w restauracjach, zwłaszcza oferujących kuchnię azjatycką.