ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach

autor: Alexandra Griffiths    id motywu: 2704
Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach
Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach
Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach
Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach – czy można wyobrazić sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Taka fototapeta doskonale wkomponuje się w aranżację Waszego mieszkania. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki tworzą wspólnie niesamowitą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami może stać się kluczową dekoracją w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, warto pomyśleć, aby Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta ptak spinebill eastern w kwiatach, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.