ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi

autor: Richard    id motywu: 2706
Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi
Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi
Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi
Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi – czy wyobrażacie sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Ta fototapeta bez problemu wpasuje się w wystrój Waszego domu. Zarówno widoczne barwy, jak też piękne ptaki łączą się w unikalną wyjątkową dekorację. Jeżeli więc szukasz metody na ciekawą aranżację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi.
Ta wyjątkowa fototapeta z ptakami może stać się najważniejszą dekoracją w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zachwyci każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta ptak rudzik na ośnieżonej gałęzi, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.