ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak na żółtych kwiatach

autor: K.-U. Häßler    id motywu: 2683
Fototapeta ptak na żółtych kwiatach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak na żółtych kwiatach – czy widzieliście kiedyś ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu fototapeta idealnie wkomponuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki tworzą wspólnie wyjątkową dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta ptak na żółtych kwiatach.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Fototapeta ptak na żółtych kwiatach nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta ptak na żółtych kwiatach, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.