ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku

autor: Monikasurzin    id motywu: 2691
Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku
Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku
Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku
Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku – czy wyobrażacie sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Taka fototapeta bez problemu wpasuje się w wystrój Waszego mieszkania. Zarówno widoczne barwy, jak też wspaniałe ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc szukasz metody na ciekawą aranżację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku.
Tak piękna tapeta z ptakami będzie z pewnością kluczową dekoracją w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli zdecydujesz się ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, może warto, aby Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta ptak na zmarzniętym jabłku, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.