ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak na gałęzi

autor: MOHAMED_TAZI    id motywu: 2714
Fototapeta ptak na gałęzi
Fototapeta ptak na gałęzi
Fototapeta ptak na gałęzi
Fototapeta ptak na gałęzi Fototapeta ptak na gałęzi Fototapeta ptak na gałęzi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak na gałęzi – czy można wyobrazić sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Ta tapeta bez problemu wpasuje się w wystrój Waszego domu. Zarówno widoczne barwy, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz przyrodnicze tematy, to warto wybrać Fototapeta ptak na gałęzi.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się kluczową ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Fototapeta ptak na gałęzi nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta ptak na gałęzi, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.