ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak na drzewie owocowym

autor: nonisakuhana    id motywu: 2698
Fototapeta ptak na drzewie owocowym
Fototapeta ptak na drzewie owocowym
Fototapeta ptak na drzewie owocowym
Fototapeta ptak na drzewie owocowym Fototapeta ptak na drzewie owocowym Fototapeta ptak na drzewie owocowym
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak na drzewie owocowym – czy wyobrażacie sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu tapeta idealnie wpasuje się w wystrój Waszego mieszkania. Zarówno widoczne barwy, jak też wspaniałe ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta ptak na drzewie owocowym.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami będzie z pewnością najważniejszą dekoracją w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie zachwyci każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta ptak na drzewie owocowym nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta ptak na drzewie owocowym, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.