ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi

autor: Jean Kobben    id motywu: 2681
Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi
Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi
Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi – czy widzieliście kiedyś piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu tapeta bez problemu wkomponuje się w wystrój Waszego mieszkania. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki tworzą wspólnie wyjątkową dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto wybrać Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi.
Ta wyjątkowa fototapeta z ptakami może stać się kluczową dekoracją w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta ptak lądujący na kwiecistej gałęzi, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.