ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak jer zimą

autor: manuel
Fototapeta ptak jer zimą
Fototapeta ptak jer zimą
Fototapeta ptak jer zimą
Fototapeta ptak jer zimą Fototapeta ptak jer zimą Fototapeta ptak jer zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Fototapeta ptak jer zimą – czy można wyobrazić sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu fototapeta doskonale wpasuje się w aranżację Waszego mieszkania. Zarówno kolorystyka, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną przyrodniczą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta ptak jer zimą.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami może stać się najważniejszą dekoracją w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta ptak jer zimą nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta ptak jer zimą, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.