ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak i kwiat

autor: pariano_jr    id motywu: 2697
Fototapeta ptak i kwiat
Fototapeta ptak i kwiat
Fototapeta ptak i kwiat
Fototapeta ptak i kwiat Fototapeta ptak i kwiat Fototapeta ptak i kwiat
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak i kwiat – czy widzieliście kiedyś ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Ta fototapeta idealnie wkomponuje się w aranżację Waszego mieszkania. Zarówno widoczne barwy, jak też wspaniałe ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz przyrodnicze tematy, to warto wybrać Fototapeta ptak i kwiat.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami stanie się kluczową dekoracją w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zachwyci każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli zechcesz ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz przyrodniczy motyw. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta ptak i kwiat nakleić na ścianę pokoju dziecka.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta ptak i kwiat, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.