ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie

autor: rayhennessy    id motywu: 2707
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie – czy wyobrażacie sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Ta fototapeta doskonale wpasuje się w aranżację Waszego pokoju. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki tworzą wspólnie wyjątkową dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz przyrodnicze tematy, to warto wybrać Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie nakleić na ścianę pokoju dziecka.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.