ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie

autor: rayhennessy    id motywu: 2707
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie – czy wyobrażacie sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Ta fototapeta doskonale wpasuje się w aranżację Waszego pokoju. Zarówno kolorystyka, jak też piękne ptaki tworzą wspólnie wyjątkową dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz przyrodnicze tematy, to warto wybrać Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej klimat bliski naturze. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie nakleić na ścianę pokoju dziecka.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta ptak czapla z dziobem w wodzie, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.