ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta psy na uciętym grzewie

autor: liliya kulianionak    id motywu: 2485
Fototapeta psy na uciętym grzewie
Fototapeta psy na uciętym grzewie
Fototapeta psy na uciętym grzewie
Fototapeta psy na uciętym grzewie Fototapeta psy na uciętym grzewie Fototapeta psy na uciętym grzewie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta psy na uciętym grzewie. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta psy na uciętym grzewie to doskonałe rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta psy na uciętym grzewie wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do życia i siła do działania.

Inne produkty z motywem