ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta psy na drewnianym podeście

autor: jonicartoon
Fototapeta psy na drewnianym podeście
Fototapeta psy na drewnianym podeście
Fototapeta psy na drewnianym podeście
Fototapeta psy na drewnianym podeście Fototapeta psy na drewnianym podeście Fototapeta psy na drewnianym podeście
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Lubimy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów naklejając na ścianę Fototapeta psy na drewnianym podeście. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzątka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie salonu znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta psy na drewnianym podeście to świetne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej dekroracji ściennej nie rozstajemy się z kotkami czy pieskami ani na chwilę. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w salonie ozdobionym Fototapeta psy na drewnianym podeście wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem