ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta psy bawiące się piłką

autor: otsphoto    id motywu: 2587
Fototapeta psy bawiące się piłką
Fototapeta psy bawiące się piłką
Fototapeta psy bawiące się piłką
Fototapeta psy bawiące się piłką Fototapeta psy bawiące się piłką Fototapeta psy bawiące się piłką
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok piesków i kotków poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Kochamy domowe zwierzęta i chcemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów naklejając na ścianę Fototapeta psy bawiące się piłką. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie mają w domu tego zwierzątka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie pokoju znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest niezwykle przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta psy bawiące się piłką to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Odpoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta psy bawiące się piłką wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i siła do działania.

Inne produkty z motywem