ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta przytulna uliczka z restauracją

autor: Ekaterina Belova    id motywu: 7264
Fototapeta przytulna uliczka z restauracją
Fototapeta przytulna uliczka z restauracją
Fototapeta przytulna uliczka z restauracją
Fototapeta przytulna uliczka z restauracją Fototapeta przytulna uliczka z restauracją Fototapeta przytulna uliczka z restauracją
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na tych, którzy lubią wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy lubią miejski wystrój. To spowodowało, że miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Propozycją takiego często wybieranego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta przytulna uliczka z restauracją. Miejskie budynki i sposób ich prezentacji sprawia, że również ci, którzy wolą dekoracje z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę wyjątkową dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta przytulna uliczka z restauracją jest tak uniwersalny, że w zasadzie możemy ozdobić nim ściany w dowolnym pokoju. Spróbuj wyobrazić sobie, tę wyjątkową fototapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Dodatkowo fototapeta z architekturą miejską pasuje doskonale do biura. Fototapeta przytulna uliczka z restauracją można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach czy salach konferencyjnych.