ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie

autor: -Misha    id motywu: 2902
Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie
Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie
Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie
Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy oglądać samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie ucieszy nie tylko pasjonata motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co pewien pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie można cały czas podziwiać auto widoczne na Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie i cieszyć się nim na ścianach pokoju.
Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie nadaje się do pokoju nastolatka, który pasjonuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju salonie, a nawet w małym pokoiku. Fototapeta projekt sportowego auta w turkusie to wyjątkowy wzór z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem