ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach

autor: Alexey Tsibin    id motywu: 9268
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach będzie idealną dekoracją w pokojach, w których wykorzystano artystyczne elementy dekoracyjne. Właśnie aranżacja odwołująca się do sztuki będzie idealnym otoczeniem dla tej wyjątkowej tapety. Dzięki takiemu połączeniu, Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach stworzy w Twoim pokoju efektowny wystrój i artystyczny klimat.
Fototapeta portret dziewczyny w kwiatach jest oferowana na różnych materiałach - fizelinie, winylu i w opcji samoprzylepnej. Każda z tych opcji wykonywana jest przy użyciu ekologicznego druku lateksowego, nieszkodliwego dla zdrowia. Przypominamy, że tapety samoprzylepne przeznaczona są głównie na gładkie ściany. Można je również stosować w miejscach narażonych na wodę, wilgoć czy otarcia - np. w kuchni, łazience, miejscach użyteczności publicznej czy lokalach usługowo-handlowych. Natomiast tapety fizelinowe i winylowe są kładzione przy użyciu kleju uniwersalnego i można je z powodzeniem stosować w pomieszczeniach domowych - salon, sypialnia, pokój dziecka - oraz w biurze.