ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta płynny projekt

autor: Eigens    id motywu: 3579
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt Fototapeta płynny projekt Fototapeta płynny projekt
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Każdy fascynuje się kolorami i jednocześnie poszukuje nowej aranżacji swoich ścian, powinien zatrzymać się na chwile przy wzorze Fototapeta płynny projekt. Ta abstrakcyjna mieszanka kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia bardzo trudno oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest wręcz specjalnie przygotowana dla tego, kto lubi dekorację z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta płynny projekt to z pewnością tapeta do zaaranżowania większej ściany. Taki motyw i te kolory po prostu są stworzone do większych pokoi, aby mogły się doskonale prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i nie ma wątpliwości, że będzie najważniejszym elementem wystroju pokoju. Planując wystrój domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta płynny projekt warto o tym pamiętać i dopilnować, aby pozostałe elementy wystroju tylko ją uzupełniały.