ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta płynny projekt

autor: Eigens
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt
Fototapeta płynny projekt Fototapeta płynny projekt Fototapeta płynny projekt
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli podobają Ci się abstrakcyjne wzory w domu to, ta piękna tapeta Fototapeta płynny projekt będzie doskonałym wyborem.
Dużą zaletą motywów abstrakcyjnych, takich jak Fototapeta płynny projekt, jest to, że potrafią optycznie powiększyć każde pomieszczenie. Niezależnie od tego czy zdcydujesz się nakleić ją w salonie, kuchni, sypialni czy w pokoju dziecka, to motyw Fototapeta płynny projekt sprawi, że pomieszczenie wizualnie zyska głębie.Tapety abstrakcyjne, takie jak Fototapeta płynny projekt można wykorzystywać w każdej dekoracji domu. Odpowiednio dobrane kolory i dodatki, z łatwością połączą się abstrakcyjnym motywem tej tapety. A dobierając wielkość tapety sami zdecydujemy, czy będzie ona dominującą ozdobą pokoju czy tylko wyjątkowym dodatkiem do całej aranżacji.