ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta płynąca woda

autor: Jaroslaw    id motywu: 7003
Fototapeta płynąca woda
Fototapeta płynąca woda
Fototapeta płynąca woda
Fototapeta płynąca woda Fototapeta płynąca woda Fototapeta płynąca woda
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten lubi bawić się barwami i jednocześnie poszukuje nowego sposobu dekoracji ścian, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta płynąca woda. Ta ciekawa paleta kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia bardzo trudno oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest wręcz specjalnie przygotowana dla tego, komu odpowiada dekoracja z niestandardową.
Fototapeta płynąca woda to klasyczna tapeta do zaaranżowania większej powierzchni. Taki motyw i te barwy po prostu wymagają większych pokoi, aby mogły się odpowiednio prezentować. Ta fototapeta skupia na sobie całą uwagę i na pewno jest najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Przygotowując dekorację do mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta płynąca woda warto o tym pamiętać i dopilnować, aby pozostałe elementy aranżacji jedynie ją uzupełniały.