ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta plaża bałtycka i mewa

autor: Visions-AD
Fototapeta plaża bałtycka i mewa
Fototapeta plaża bałtycka i mewa
Fototapeta plaża bałtycka i mewa
Fototapeta plaża bałtycka i mewa Fototapeta plaża bałtycka i mewa Fototapeta plaża bałtycka i mewa
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej lubianych pejzaży. Czas wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z wodą, a wypoczynek nad morzem wprawia wszystkich w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad Bałtykiem albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru są też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość osób nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wakacje gdzieś z daleka od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta plaża bałtycka i mewa.
Dzięki naszej fototapecie, podróż nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w różnym czasie, niekoniecznie w okresie letnim. Fototapeta plaża bałtycka i mewa jest więc doskonałym pomysłem na nieustanny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta plaża bałtycka i mewa na ścianach pokoju dziennego lub innego pomieszczenia non stop będzie przypominać nam o wspaniałym klimacie morskim.
Doskonałej klasy Fototapeta plaża bałtycka i mewa, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Krajobraz morski przypomni najlepsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.