ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planety Układu Słonecznego

autor: Vadimsadovski
Fototapeta planety Układu Słonecznego
Fototapeta planety Układu Słonecznego
Fototapeta planety Układu Słonecznego
Fototapeta planety Układu Słonecznego Fototapeta planety Układu Słonecznego Fototapeta planety Układu Słonecznego
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta planety Układu Słonecznego to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta planety Układu Słonecznego to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można zafundować sobie kosmiczną podróż we własnym domu.
Obecność Fototapeta planety Układu Słonecznego w przestrzeni mieszkania to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów podróży kosmicznych. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta planety Układu Słonecznego, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.