ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki

autor: Vadimsadovski
Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki
Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki
Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki
Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która kusi i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemniczość kosmosu. Ciała niebieskie zawsze były interesujące dla ludzi. Rozmyślania na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki to ozdoba na ścianę, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki w przestrzeni domu to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W wyprawę statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta planety na wyciągnięcie ręki, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.