ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planety i wschód słońca

autor: Sergey Nivens    id motywu: 4031
Fototapeta planety i wschód słońca
Fototapeta planety i wschód słońca
Fototapeta planety i wschód słońca
Fototapeta planety i wschód słońca
Fototapeta planety i wschód słońca Fototapeta planety i wschód słońca Fototapeta planety i wschód słońca Fototapeta planety i wschód słońca
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta planety i wschód słońca to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która kusi i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat kosmosu stanowią ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta planety i wschód słońca to ozdoba na ścianę, która pozwala odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można zafundować sobie kosmiczną podróż we własnym domu.
Obecność Fototapeta planety i wschód słońca w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W lot rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta planety i wschód słońca, żeby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.