ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planety i galaktyka

autor: ธนพล สินสร้าง    id motywu: 4118
Fototapeta planety i galaktyka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta planety i galaktyka to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice kosmosu. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat innych światów są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta planety i galaktyka to ozdoba na ścianę, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta planety i galaktyka w przestrzeni domu to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W lot rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta planety i galaktyka, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.