ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta planety galaktyki

autor: ธนพล สินสร้าง    id motywu: 4008
Fototapeta planety galaktyki
Fototapeta planety galaktyki
Fototapeta planety galaktyki
Fototapeta planety galaktyki Fototapeta planety galaktyki Fototapeta planety galaktyki
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta planety galaktyki to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i rozwija nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice kosmosu. Ciała niebieskie zawsze były interesujące dla ludzi. Rozmyślania na temat innych światów stanowią znaczącą sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta planety galaktyki to dekoracja ścienna, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem położone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można zafundować sobie kosmiczną podróż siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta planety galaktyki w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W wyprawę rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta planety galaktyki, aby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.